introductie brede school schoollied schoolgids- protocollen bestuur contact-directie zorg-IB formu-lieren downloads
team school-tijden leerling-raad MR ouderraad ouders continu- rooster klachten-regeling opleidings
school


pleinwacht-continurooster


Op de Dolfijn is een continurooster. Alle leerlingen eten op school samen met een leerkracht. Daarna is er een pauze van een half uur, waarbij we ouders helpen bij het toezicht op het plein (er is dan ook een leerkracht buiten, die verantwoordelijk is). 
Maandag: meester Arno of meester Wouter
Dinsdag: meester Arno
Donderdag: juf Ilse
Vrijdag: juf Saskia

U kunt de overblijfcommissie per mail bereiken via overblijf@dolfijnheino.nl  of overblijf.dolfijn@mijnplein.nl 
 
Het beleidsplan en protocol continurooster kunt u downloaden via deze link. Hierin staat onder andere hoe het continurooster is vormgegeven op de Dolfijn en welke afspraken we hanteren.
De pleinregels en de afspraken zijn te downloaden via deze link.
Hieronder het overzicht van de komende weken van de pleinwacht-ouders (ruilingen zijn niet meegenomen in dit overzicht)     


 
Ingepland op Namen
29-sep Daniël Görtzen
29-sep Fajah Lugtenberg
29-sep Stijn van Lenthe
29-sep Fender Lemke
Ingepland op Namen
donderdag 1 oktober 2020 Fedde Mulder
donderdag 1 oktober 2020 Christian Ohms
donderdag 1 oktober 2020 Loek Overmars
donderdag 1 oktober 2020 Cecile Oosterhuis
vrijdag 2 oktober 2020 Ilse Platje
vrijdag 2 oktober 2020 Suzet Holterman
vrijdag 2 oktober 2020 Nienke Heuven
maandag 5 oktober 2020 Jarno Kremer
maandag 5 oktober 2020 Wilco Poppe
maandag 5 oktober 2020 Jakub Pietrzak
dinsdag 6 oktober 2020 Mika van der Kuip
dinsdag 6 oktober 2020 Nout Slurink
dinsdag 6 oktober 2020 Netje Spijkerman
dinsdag 6 oktober 2020 Nikki  Schuurman
donderdag 8 oktober 2020 Etiënne van de Belt
donderdag 8 oktober 2020 Lana Gerritsen
donderdag 8 oktober 2020 Cindy
donderdag 8 oktober 2020 Sven Schotman
vrijdag 9 oktober 2020 Elizabeth Higgins
vrijdag 9 oktober 2020 Brent Jansman
vrijdag 9 oktober 2020 Giulia Jasinska
maandag 19 oktober 2020 Ilyze Schipper
maandag 19 oktober 2020 Tim Schmitt
maandag 19 oktober 2020 Gijs van Tongeren
dinsdag 20 oktober 2020 Annemijn Kleinlangevelsloo
dinsdag 20 oktober 2020 Duuk Lugtenberg
dinsdag 20 oktober 2020 Dewi Koldewee
dinsdag 20 oktober 2020 Joep Keizer
donderdag 22 oktober 2020 Esmee van Dieren
donderdag 22 oktober 2020 Siem Huis in 't Veld
donderdag 22 oktober 2020 Elin Harink
donderdag 22 oktober 2020 Boris van der Eerden
vrijdag 23 oktober 2020 Koen van Kan
vrijdag 23 oktober 2020 Jarno Kremer
vrijdag 23 oktober 2020 Justin Kroon
maandag 26 oktober 2020 Dohn Hilgenkamp
maandag 26 oktober 2020 Eva Hullegie
maandag 26 oktober 2020 Luuk Jalink
dinsdag 27 oktober 2020 Fleur Overmars
dinsdag 27 oktober 2020 Tijn van Vilsteren
dinsdag 27 oktober 2020 Bien Oldenhuis
dinsdag 27 oktober 2020 Matthijs Roodvoets
donderdag 29 oktober 2020 Liam Veldkamp
donderdag 29 oktober 2020 Anne Weeren
donderdag 29 oktober 2020 Liz Utermark
donderdag 29 oktober 2020 Noud Veldman
vrijdag 30 oktober 2020 Deen Kroes
vrijdag 30 oktober 2020 Paula Kruitbos
vrijdag 30 oktober 2020 Ilse Platje